Бібліотека Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Електронні інформаційні ресурси бібліотеки (Запитуєте? Відповідаємо!)

  • -

Електронні інформаційні ресурси бібліотеки (Запитуєте? Відповідаємо!)

Запитуєте? Відповідаємо!

 

В читальному залі електронної бібліотеки (4 поверх центрального корпусу) університетської наукової бібліотеки формується повнотекстова база даних електронних документів. Тут можна скористатися електронними текстовими еквівалентами друкованих видань: художньої літератури, журналів, методичних та навчальних посібників. У комп`ютерну мережу університету вже введено більше 23000 документів.

Читачі запитують:

Як можна отримати доступ до повнотекстових видань?

За наявності читацького квитка потрібно отримати у працівників читального залу електронної бібліотеки пароль доступу до бази даних. Доступ здійснюється з будь-якого комп’ютера, підключеного до локальної мережі університету. Режим доступу: http://books.kpdu.kp.km.ua

Які за змістом документи можна знайти в повнотекстовій базі даних?

Відповідь на це Вам дасть електронний каталог до якого Ви зайдете за вказаним режимом доступу. Там користувач знайде інформацію про наявні в комп`ютерній мережі електронні видання з психології, економіки, математики, історії, політології тощо.

Як здійснюється пошук в електронному каталозі?

Пошук здійснюється за прізвищем автора та назвою видання. Наприклад, ви знаєте прізвище автора, але не знаєте назви – в графу «Автор» вводимо прізвище, обов’язково ставимо відмітку у вікні «Електронна копія» і натискаємо «Пошук». За наявності потрібного документу ви можете його прочитати, скопіювати окремі сторінки. Працюємо над розширенням параметрів пошуку за галузями знань та ключовими словами.

ЛАСКАВО ПРОСИМО СКОРИСТАТИСЯ ПОВНОТЕКСТОВИМИ ЕЛЕКТРОННИМИ ВИДАННЯМИ!

441 : Переглядів взагалі - 2 : Переглядів за сьогодні