Бібліотека Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Засідання координаційної наради працівників бібліотеки

  • 0

Засідання координаційної наради працівників бібліотеки

16 лютого 2017 року відбулося підсумкове засідання координаційної наради працівників бібліотеки.

Колектив бібліотеки

На порядок денний засідання виносились чотири питання:

1. Підсумки роботи бібліотеки університету за 2016 р.

2. Про підсумки акції «Подаруй бібліотеці книгу!»

3. Про план роботи бібліотеки на 2017 рік.

4. Різне.

Заступник директора бібліотеки С.О. Кантлін підвела підсумки роботи бібліотеки університету в 2016 році. Зазначила, що протягом 2016 року бібліотека доукомплектовувала, забезпечувала належне зберігання та використання інформаційного ресурсу, надавала вільний доступ до інформації для всіх категорій користувачів та широкий спектр послуг, впроваджувала у свою роботу інноваційні технології, нові форми і методи відповідно до завдань вищої школи, керуючись чинним законодавством у галузі науки, освіти та бібліотечної справи. Звернула увагу на виконання статистичних показників, проведення комплексних інформаційних заходів, краєзнавчу та довідково-бібліографічну роботу, впровадження новітніх форм роботи, автоматизацію та комп’ютеризацію бібліотечних процесів.

Литвиненко О.В., завідуюча відділу комплектування та наукової обробки документів, підвела підсумки акції «Подаруй бібліотеці книгу!». Повідомила, що у 2016 році бібліотеці передано 1260 документів на суму 37142, 00 грн. Вагомий внесок в акцію традиційно внесли: ректор Копилов С. А. – 87 пр., Рарицький О. А. – 57 пр., Демчик К. І. – 103 пр., Баженов Л. В. – 59 пр., Дубінський В. А. – 40 пр., Гуска М. Б., Гуска М. В. – 18 пр., Бабюк Т. Й. – 60 пр., Жигульова Е. О. – 12 пр., Федьков О. М., Завальнюк О. М. та інші. Розпочато роботу з дару колекції документів суспільного діяча в Україні та діаспорі, журналіста П. Дорожинського.

Олеся Валеріївна висловила вдячність викладачам університету, які передають видані ними підручники і посібники, монографії та інші видання у фонд бібліотеки і таким чином формують фонд наукових праць викладачів університету.

Резнічук Л.В., завідуюча відділу абонементів та читальних залів, проінформувала про план роботи бібліотеки на 2017 рік, наголосила на виконанні статистичних показників, проведенні просвітницьких заходів, посиленні автоматизації бібліотечних процесів, підготовці до друку бібліографічних покажчиків та участі працівників бібліотеки в семінарах і конференціях. Крім того, Людмила Василівна довела до відома членів наради про організаційні та методичні заходи, заплановані на 2017 рік.

509 : Переглядів взагалі - 2 : Переглядів за сьогодні

Залиште коментар