Бібліотека Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

«Із любов’ю про жінку» ( до Міжнародного жіночого дня 8-го Березня)

  • 0

«Із любов’ю про жінку» ( до Міжнародного жіночого дня 8-го Березня)

7 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня 8-го Березня, відбувся урочистий захід з нагоди цього свята.

Під час проведення заходу звучали слова привітання і побажання в адресу найчарівнішої, наймилішої, найзагадковішої; доброї, лагідної, турботливої половини людства–жінки! Лунали пісні у виконанні студентів 1-го курсу: факультету української філології та журналістики — Аліни Шевчук та факультету іноземної філології — Олександра Беркути.

Вірші, присвячені жінкам декламувала студентка 1-го курсу факультету української філології та журналістики Ксенія Фостата. Зі щирими і зворушливими словами молитви про матір виступила учениця 3-го класу Ситник Вікторія.

20170307_121353

Бібліотекар І категорії Куверіна Анжеліка презентувала виставку книг, докладніше розповівши про твори українських письменниць, що були представлені на даній книжковій виставці під назвою: “Я просто жінка…, та в усі віки в моє ім’я творили і вмирали”.

20170307_114935

Ведучими заходу були студенти-магістранти Андрій Поважнюк та Хомяк Наталя. Висловивши слова вдячності та значущості жінок в цілому, вони побажали справжнього жіночого щастя, поваги, міцного здоровя та творчих звершень у житті кожної жінки.

Організували та підготували урочистий захід колектив читального залу електронної бібліотеки: Кунцевич А. В., Богачик О. В., Нетеча О. В.

Особлива подяка керівництву факультету фізичної культури Стасюку І. І. та Заікіну А. В. за допомогу і підтримку глядацької зали.

20170307_122033900

Свято залишило після себе гарний настрій, позитивні емоції та приємні спогади, що так дорогі серцю.

382 : Переглядів взагалі - 2 : Переглядів за сьогодні

Залиште коментар