Бібліотека Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Акція «Батарейку в переробку»

  • 0

Акція «Батарейку в переробку»

Категорія : Оголошення

На факультеті корекційної та соціальної педагогіки і психології триває акція «Батарейку в переробку», приурочена до Дня Землі.

Батарейку в переробку

Як і всі заходи, що проводяться навесні і покликані пробуджувати в людях увагу до тендітного і вразливого довкілля, ця акція спонукає більш уважно ставитися до, здавалося б, невинних предметів побуту, котрі насправді здатні завдати значної шкоди. Наприклад, всього одна «пальчикова» батарейка, потрапляючи зі сміттям в землю, з часом може забруднити важкими металами до 20 м ґрунту або 400 л води. Металеве покриття елементів живлення руйнується і кадмій, ртуть, свинець із землі та ґрунтових вод потрапляють у рослини, продукти харчування та питну воду, а згодом, накопичуючись в людському організмі, призводять до різноманітних важких захворювань.

Саме тому в нашому місті за співробітництва громадських активістів та міської влади створено пункти прийому, де відпрацьовані батарейки можна викинути до спеціальних контейнерів, звідки їх відправляють на утилізацію. Кам’янець-Подільський є одним з перших міст, котрі перейнялися проблемою забруднення довкілля, і мережа пунктів прийому вже достатньо широка. Це заклади освіти (великий контейнер можна знайти в холі головного корпусу нашого університету), абонентський відділ КП «Міськтепловоденергія», магазини «F-5», «Незабудка», «Султан», «Мрія», «Злагода», «Надія», «Авіс», «Олво», «Іміт», мережа магазинів «Ватсонс», кав’ярня «Смарт Кафе».

Проте екологічна культура наших співгромадян залишається низькою, тому бібліотекар факультету КСПП разом із студентами факультету час від часу нагадують кам’янчанам про необхідність збереження планети для себе та нащадків такими акціями, проводячи просвітницьку роботу з питань грамотної утилізації шкідливих елементів.

Нагадуємо, що з проблем утилізації в місті можна звернутися до: КП «Житловик», що розташоване за адресою: вул. Гунська, 7/9, КП «Добробут» (вул. Тімірязєва.12Г), КП «Господар»(вул. Космонавтів, 10), ЖКП «Південь»(вул. Годованця, 26), ЖЕО ТСЖ ББ (вул. Північна, 81).

266 : Переглядів взагалі - 1 : Переглядів за сьогодні

Залиште коментар