Бібліотека Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Засідання координаційної наради працівників бібліотеки

  • 0

Засідання координаційної наради працівників бібліотеки

11 квітня 2017 року відбулося засідання координаційної наради працівників бібліотеки.

На порядок денний засідання виносились чотири питання:

  1. Ознайомлення працівників бібліотеки з антикорупційним законодавством України.
  2. Про роботу відділу рідкісних видань з інформаційного забезпечення науковців.
  3. Про результати інвентаризації фонду відділу рідкісних видань.
  4. Різне.

Директор бібліотеки Климчук Л.В. ознайомила колектив бібліотеки з наказом ректора університету «Про запобігання та протидії корупції на 2017 рік» № 4-ОД від 19.01.2017 р., планом заходів університету із запобігання й протидії корупції та отримання неправомірної вигоди в 2017 році, звернула увагу на вимоги Законів України «Про запобігання корупції», «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (антикорупційна стратегія) на 2014 – 2017 роки», постанови Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 р. № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції» та інших правових актів антикорупційного характеру.

Крючкова Н.Д., провідний бібліотекар відділу рідкісних видань, проінформувала членів зібрання про роботу підрозділу з інформаційного забезпечення науковців. Зазначила, що інформування дослідників здійснюється шляхом організації книжкових виставок, тематичних полиць, віртуальних виставок, підготовки рекомендаційних покажчиків, бібліографічних оглядів, списків літератури та ін. У відділі створено довідково-бібліографічний апарат, який складають алфавітний, систематичний та електронний каталоги, тематичні картотеки.

Заступник директора бібліотеки Кантлін С.О. у своєму виступі розкрила склад колекцій фонду рідкісних видань, проаналізувала роботу колективу відділу з охоплення потенційних користувачів, та внесла пропозиції з покращення інформаційного забезпечення науковців.

Литвиненко О.В., зав. відділом комплектування та наукової обробки документів, голова інвентаризаційної комісії, прозвітувала про інвентаризацію бібліотечного фонду, яка відбувалася з 20 лютого по 4 квітня 2017 р. у відділі рідкісних видань.

581 : Переглядів взагалі - 2 : Переглядів за сьогодні

Залиште коментар