Бібліотека Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

«Руйнуються царства, а книги живуть!»

  • 0

«Руйнуються царства, а книги живуть!»

24 квітня 2017 року в 208 аудиторії відбулися літературні посиденьки «Руйнуються царства, а книги живуть», присвячені Всесвітньому дню книги та авторського права, організовані центральним абонементом бібліотеки та кафедрою української мови (Н. Б. Ладиняк).

Доповідь учасниціПрисутні мали можливість отримати цікаві відомості про походження книги та її різновиди у доповіді студентки факультету української філології та журналістики Басараби Оксани; прослухати інформацію про раритетні видання університету (доповідач – Крючкова Н. Д., зав. віддом рідкісних видань) та про новинки бібліотеки (Ситник Л. В., віртуальна виставка); поринути у чарівний світ українського слова: зустрітися з персонажами І. Нечуя-Левицького – славнозвісними бабою Параскою та бабою Палажкою (актори – Рибух Наталія, Ясинецька Діана); взяти участь у літературній вікторині та отримати грамоту «Уважний читач та щирий книголюб» (Яремійчук Уляна, Лавренчук Марина); замилуватися рідною піснею «Українська мова» та насолодитись поезією «Молитва до української книги» під музичний супровід у виконанні студентки І курсу факультету української філології та журналістики Шевчук Аліни. Ведучі свята – Хом’як Наталя та Козак Дмитро, студенти факультету української філології та журналістики.

Під час заходу діяла книжкова виставка, на якій були представлені видання про книгу, її походження, види друкарства, перші друкарі тощо, наявні у фондах бібліотеки університету.

Учасники і організатори заходу

Свято пройшло в теплій атмосфері, надихнувши присутніх позитивом, почуттям любові до книги.

Ситник Л. В., зав. центральним абонементом

442 : Переглядів взагалі - 1 : Переглядів за сьогодні

Залиште коментар