Бібліотека Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

BookCrossing в університеті

  • 0

BookCrossing в університеті

«Прочитай і відпусти»

27 квітня 2017 року на економічному факультеті КПНУ ім. І.Огієнка було запроваджено всесвітній рух – «BookCrossing». Буккроссинг – це безкоштовний обмін книгами чи, як кажуть буккросери, це «звільнення» книжок. Буккросер, прочитавши книгу, залишає її у громадському місці, щоб хтось інший міг її прочитати. А той, до кого книжка потрапить, повторює процес. Так книги «звільняються» і мандрують від одного читача до іншого.

bookcrossing 3

Захід пройшов в читальному залі економічного факультету. Урочисто відкрив поличку для буккроссингу декан факультету Володимир Юрійович Лисак. Він виступив з вітальною промовою та закликав студентів і викладачів долучитись до цієї акції і наповнити поличку цікавими книгами. В кінці промови Володимир Юрійович перерізав червону стрічку на полиці «BookCrossing», тим самим символічно відкрив її.

bookcrossing 2Ведучими свята були студенти 1 курсу економічного факультету Маковська Тетяна та Максим Жмудовський. Бібліотекар Бабій Людмила Михайлівна розповіла глядачам про правила буккроссингу. Про необхідність реєструвати книги на офіційному сайті www.bookcrossing.com, щоб потім можна було прослідкувати за мандрівкою книги. Окрасою заходу стали пісні у виконанні студента 1 курсу факультету іноземної філології Олександра Беркути.

Бабій Л.М.,

бібліотекар читального залу економічного факультету

508 : Переглядів взагалі - 1 : Переглядів за сьогодні

Залиште коментар