Бібліотека Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

День пам’яті і примирення. День Перемоги.

  • 0

День пам’яті і примирення. День Перемоги.

72 роки відділяє нас від тих трагічних днів, коли відлунали останні постріли гармат найстрашнішої і найкровопролитнішої в історії людства війни.

У цей славний день ми повертаємося до незабутньої війни 45-го, згадуємо тих, хто у жорстокій битві виборов нашу перемогу. Пам’ять про війну, її сувора правда залишається з нами, як найбільший за силою духа приклад мужності, патріотизму, важкої праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя.

У ряді заходів щодо відзначення Дня Перемоги читальним залом історичного факультету і відділом рідкісних видань проведено масовий захід на тему: «День пам’яті і примирення. День Перемоги». Свято відкрила завідувачка читальним залом Гончарова Ліана Віталіївна.

Ведучі свята Тетяна Чабан і Анастасія Андоверова надали слово Кліщинському Павлу Володимировичу, доценту кафедри історії України.

Павло Володимирович у своєму виступі наголосив про те, що війна зачепила кожне серце, втрутилася в кожну долю і кожне життя. Так, Перемога була одна на всіх, хто вступив у двобій з нацистською навалою. Для України ця ціна становила (за різними даними) від 8 до 10 мільйонів людських життів.

Прозвучали вірші, пісні у виконанні студентів Тетяни Чабан, Анастасії Андоверової, Юлії Штефанко.

зустріч з ветераном 3

Тетяна Чабан надала слово ветерану Другої світової війни Шевцову Григорію Маркіяновичу. Ветеран розповів про події Другої світової війни. Мільйони людей забрала війна. Це важко усвідомити, важко осягнути.

зустріч з ветераном 2

Ліана Віталіївна подякувала ветерану, усім присутнім, хто завітав на свято.

зустріч з ветераном

І хоч скільки ще мине часу, доки існуватиме на своїй землі українська нація, – цього дня ми вклоняємося ветеранам.

04.05.2017

718 : Переглядів взагалі - 2 : Переглядів за сьогодні

Залиште коментар