Бібліотека Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Бібліотеки вищих навчальних закладів: досвід та перспективи».

  • 0

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Бібліотеки вищих навчальних закладів: досвід та перспективи».

«Ми стоїмо на порозі великої роботи!» – з привітальних слів ректора Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, доктора політичних наук, професора Ігоря Миколайовича Коваля розпочала роботу ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Бібліотеки вищих навчальних закладів: досвід та перспективи» присвячена 200-річчю наукової бібліотеки університету, що пройшла у м. Одеса 19-21 червня 2017 р.

Привітальне слово Коваля І. М., ректора Одеського національного університету І. І. Мечникова

Робота конференції проходила за напрямами: сучасні стратегії розвитку університетських бібліотек; наукометричні та бібліометричні дослідження в роботі наукової бібліотеки; культура академічної доброчесності: роль бібліотек; доступ до інформаційних ресурсів бібліотек ВНЗ: комплектування, створення, збереження, використання та відображення в бібліотечних каталогах і базах даних; книжкова спадщина бібліотек ВНЗ: вивчення та збереження; маркетингові комунікації в практичній діяльності бібліотек.

Учасників конференції вітає Сербін О.О., директор НБ ім. М. Максимовича КНУ ім. Т. Шевченка

Під час проведення пленарного засідання учасники конференції почули багато цікавих та актуальних виступів. Історію становлення бібліотеки репрезентувала М. Подрезова, директор НБ Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, Заслужений працівник культури України. Досвідом діяльності університетських бібліотек Казахстану поділився П. Лапо, заст. директора Бібліотеки Назарбаєв університет. Про кращі світові практики бібліотек у інформаційному забезпеченні науковців інформувала Д. Бухтоярова, координатор та експерт з використання ресурсів Clarivete Analytics. С. Ткаченко, керівник відділу ТОВ «Антиплагіат» розкрив питання «Програмні засоби перевірки наукових та академічних робіт – панацея від плагіату чи ланка складної процедури?».

Директор бібліотеки університету Л. В. Климчук взяла участь у роботі конференції та під час секційного засідання виступила з доповіддю «Видання та публікації бібліотеки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (2012-2017 рр.)».

Климчук Л.В., директор бібліотеки К-ПНУ ім. І. Огієнка

Приємні враження та чудові спогади від ділового спілкування залишилися в пам’яті учасників конференції.

Спілкування з колегами

4055 : Переглядів взагалі - 1 : Переглядів за сьогодні

Залиште коментар