Бібліотека Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Бібліотека – відкритий світ ідей

  • 0

Бібліотека – відкритий світ ідей

«Бібліотекар – розпорядник долі книг. Бібліотекар – перший стимулятор читацького інтересу. Бібліотекар – провідник,  який допомагає книзі знайти дорогу до читацького серця …»

Ю. Яковлєв

Активне, творче ставлення до навчання, рівень їх знань у різних сферах науки, техніки, культури великою мірою залежить від розвитку пізнавальних інтересів, самостійності мислення, прагнення до самоосвіти. У процесі формування цих якостей важливу роль відіграє книга, але книга вчить тільки тоді, коли студент знає як працювати з нею, вміє її читати.

Декан факультету українскої філології та журналістики Коваленко Б.О.

Перед бібліотекою К-ПНУ ім. І. Огієнка постає завдання допомогти першокурсникам зорієнтуватися в інформаційному просторі, підготувати активних користувачів інформацією, навчити працювати з книгою, тобто вручити своєрідний «ключ» користування бібліотекою. Саме таку мету поставили перед собою працівники бібліотеки при проведенні традиційного бібліотечного уроку.

Вміння студентів працювати з додатковим матеріалом з різних джерел допоможе вивести його за рамки підручника, глибше осмислити і зрозуміти вивчену тему, розділ, сприяти їх досягненням , як під час навчання, так і в самостійному житті. Ось який напрямок мав наш бібліотечний урок із першокурсниками української філології та журналістики.

Працівники бібліотеки

Відбулося знайомство з базовими поняттями бібліотечно-бібліографічних знань – “бібліотека”, “книжковий фонд”, “абонемент”, “читальний зал”, а також із правилами користування бібліотекою та фондом, бібліотечними послугами, графіком роботи, які пропонує бібліотека К-ПНУ ім. І. Огієнка.

Студенти 1 курсу ф-ту української філології та журналістики

Наша мета – навчити студентів користуватися навчальною, довідковою та додатковою літературою, працювати з бібліографічним апаратом бібліотеки, заохотити до читання художньої літератури та навчити як можна отримати потрібну інформацію з різних джерел.

Бібліотечний урок провели працівники:

Грінішина І. І.провідний бібліотекар  читального залу №1;

Гульман Л. А. – бібліотекар центрального абонементу;

Козак Н. О.провідний бібліограф інформаційно бібліографічного відділу.

750 : Переглядів взагалі - 1 : Переглядів за сьогодні

Залиште коментар