Бібліотека Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Лауреат премії імені Й. І. Токара 2017 року

  • 0

Лауреат премії імені Й. І. Токара 2017 року

Категорія : Новини

28 вересня під час урочистих зборів колективу з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек вручено щорічну премію імені Й. І. Токара в галузі бібліотечної справи. Лауреатом стала провідний бібліотекар відділу комплектування та наукової обробки документів Н. О. Соловйова. Її нагородили за сумлінну багаторічну працю, вагомий внесок у розбудову бібліотечної справи, якісну інформаційну та культурно-просвітницьку роботу, спрямовану на забезпечення навчально-виховного процесу.

Вручення премії Соловйовій Н.О.

Наталія Олександрівна здобула фахову освіту у Київському державному інституті культури за спеціальністю бібліотекар-бібліограф. Працює у бібліотеці університету з 1 серпня 1986 року та пройшла шлях від бібліотекаря, редактора каталогів, провідного редактора до завідувача відділу. На усіх ділянках роботи зарекомендувала себе як знаючий спеціаліст, уважна та доброзичлива колега. Бере участь у конференціях, семінарах, зборах колективу, займається методичною роботою та надає допомогу колегам у шифруванні й описі документів, організації та веденні каталогів і картотек.

Колектив бібліотека вітає Наталію Олександрівну з нагородою та бажає подальших творчих успіхів у розбудові бібліотечної справи.

639 : Переглядів взагалі - 1 : Переглядів за сьогодні

Залиште коментар