Бібліотека Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Scopus

  • 0

Scopus

З 01 листопада 2017 року по 01 листопада 2018 року передплачено доступ до однієї з найбільших у світі універсальної реферативної та наукометричної бази даних SCOPUS видавництва Elsevier. База даних індексує близько 21 000 назв різних видань від більш ніж 5 000 видавництв, а також містить інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях.

УВАГА!

Доступ до бази даних SCOPUS можливий з будь–якого комп’ютера в локальній мережі університету (крім історичного факультету та факультету корекційної і соціальної психології та педагогіки)!
Головна сторінка SCOPUS:
www.scopus.com

Scopus  — бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Є однією зі складових інтегрованого науково-інформаційного середовища SciVerse. На січень 2017 р. містить понад 50 млн. реферативних записів.

Scopus

Рубрикатор Scopus (ASJK) має 27 базових тематичних розділів, поділених на 335 підрозділів, політематичні статті індексуються одразу в кількох розділах. Індексує 18,000 назв наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук 5000 видавців. База даних індексує наукові журнали, матеріали конференцій та серіальні книжкові видання. Розробником та власником SciVerse Scopus є видавнича корпорація Elsevier. База даних доступна на умовах передплати через веб-інтерфейс. Пошуковий апарат Scopus інтегрований з пошуковою системою Scirus для пошуку веб-сторінок та патентною базою даних.

Для роботи з базою ознайомтесь з наступними відеоматеріалами:

  1. Семінаром по роботі з базою
  2. Використання Scopus при підготовці публікації
  3. Як публікуватися в журналах індексованих в Scopus

А також для пошуку журналів для публікацій користуйтесь надбудовою Scopus

Повноекранний режим

469 : Переглядів взагалі - 2 : Переглядів за сьогодні

Залиште коментар