Бібліотека Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Засідання координаційної наради працівників бібліотеки

  • 0

Засідання координаційної наради працівників бібліотеки

7 лютого 2018 року відбулася нарада працівників бібліотеки на якій підвели підсумки роботи у 2017 році.

На порядок денний засідання виносились чотири питання:

  • підсумки роботи бібліотеки університету за 2017 р.;
  • про підсумки акції «Подаруй бібліотеці книгу!»;
  • про план роботи бібліотеки на 2018 рік.;
  • Різне.

Директор бібліотеки Л. В. Климчук підвела підсумки роботи бібліотеки університету в 2017 році. Зазначила, що протягом 2017 року бібліотека займалася комплектуванням фонду, забезпечувала належне зберігання та використання інформаційного ресурсу, надавала вільний доступ до інформації для всіх категорій користувачів та широкий спектр послуг, впроваджувала у свою роботу інноваційні технології, нові форми і методи, керуючись чинним законодавством у галузі науки, освіти та бібліотечної справи. Звернула увагу присутніх на рівень виконання статистичних показників, проведення комплексних інформаційних заходів,  краєзнавчу, довідково-бібліографічну роботу, автоматизацію та комп’ютеризацію бібліотечних процесів.

Литвиненко О.В., завідуюча відділу комплектування та наукової обробки документів, підвела підсумки акції «Подаруй бібліотеці книгу!». Повідомила, що у 2017 році бібліотеці передано 2668 документів на суму 92262, 00 грн. Вагомий внесок в акцію внесли: ректор Копилов С. А. – 141 прим., Рарицький О. А. –75 прим., Матвєєв М. Д. – 116 прим., Дубінський В. А. – 79 прим., Сторчова Т. В. – 61 прим., Демчик К. І. – 51 прим., Стасюк І. І. – 34 прим., Бахмат Н. В. – 20 прим., Печенюк М. А. – 17 прим., Урсу Н. О. – 11 прим. та інші. Колектив викладачів факультету корекційної педагогіки та психології: Гаврилов О. В., Дуткевич Т. В., Мельник Л. П., Миронова С. П. та Сербалюк Ю. В., подарували бібліотеці 272 примірники книг.

Олеся Валеріївна висловила вдячність викладачам університету, які передають видані ними підручники і посібники, монографії та інші видання у фонд бібліотеки і таким чином формують фонд наукових праць викладачів університету.

Резнічук Л.В., завідуюча відділу абонементів та читальних залів, поінформувала про зведений план роботи бібліотеки на 2018 рік, звернула увагу на статистичні показники, проведення просвітницьких заходів, посилення автоматизації бібліотечних процесів, підготовку до друку бібліографічних покажчиків, участь працівників бібліотеки у семінарах та підготовку науково-практичної конференції приуроченої до 100-ї річниці заснування університету. Окрім того, Людмила Василівна довела до відома членів наради організаційні та методичні заходи, заплановані на 2018 рік.

9652 : Переглядів взагалі - 1 : Переглядів за сьогодні

Залиште коментар