Бібліотека Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

14 лютого – Міжнародний день дарування книжок

  • 0

14 лютого – Міжнародний день дарування книжок

Категорія : Оголошення

У День св. Валентина в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок. Основна мета цього свята полягає в тому, щоб надихнути людей подарувати дітям якомога більше книжок.

Подаруй бібліотеці книжку

Однак це не заважає всім, чиє життя або діяльність пов’язані з книжками та просуванням читання (бібліотекам, письменникам, видавцям, книжковим магазинам, громадським організаціям та ін.), долучитися до святкування Міжнародного дня дарування книжок.

У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам і благодійним організаціям, що займаються розвитком грамотності.

Дарування книжок — гарна традиція читачів, друзів і партнерів бібліотеки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, завдяки якій фонд бібліотеки поповнюється не лише дублетними, а й першими примірниками видань.

Тож, користуючись нагодою, висловлюємо щиру подяку всім, хто в різні роки долучався до благородної справи — дарування книжок і тим, хто нині підтримує цю традицію.

Зі святом!

8151 : Переглядів взагалі - 1 : Переглядів за сьогодні

Залиште коментар