Бібліотека Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Казкова країна добра і краси

  • 0

Казкова країна добра і краси

Категорія : Каталоги виставок

Казка входить у життя людини з самого раннього дитинства, супроводжує протягом усього дошкільного віку і залишається з нею на все життя. Казка сприяє формуванню у дітей моральних понять, адже майже всі діти ототожнюють себе з позитивними героями, а казка кожен раз показує, що добрим бути краще, ніж поганим, що треба прагнути робити добро людям…

Тому й не дивно, що на педагогічному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, де навчаються майбутні вихователі ДНЗ та вчителі початкової школи, проходять масові заходи різноманітної тематики. Так, 1 березня 2018 року пройшло свято «Подорож до країни казок». Всі учасники були надзвичайно артистичні та креативні, а глядачі отримали велике задоволення, гарний настрій та нові яскраві враження.

До цього свята також приєдналися працівники читального залу педагогічного факультету, а саме підготували розгорнуту книжково-ілюстративну експозицію «Казкова країна добра і краси». Виставка демонструвалася в читальному залі (ауд. 306) з 1 березня до 5 березня та складалася з трьох розділів. Перший розділ «Світ дитячих казок» був представлений різноманітними казками, а саме: українськими народними, літературними та казками народів світу. В другому розділі «Казка в початковій школі» презентувалася навчально-методична література з методики вивчення дитячих казок у початковій школі. Третій розділ «Робота з казкою в ДНЗ» був представлений навчальними виданнями по методиці ознайомлення дітей дошкільного віку з дитячими казками.

виставка

Всі бажаючі мали можливість поринути у прекрасний світ дитячих казок та ознайомитися з художніми, навчально-методичними виданнями, які знаходяться у книгозбірні педагогічного факультету.

До Вашої уваги також каталог представлених на виставці видань.

Повноекранний режим

Т. В. Сологуб

11331 : Переглядів взагалі - 1 : Переглядів за сьогодні

Залиште коментар