Бібліотека Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

В. О. Сухомлинський – видатний український педагог

  • 0

В. О. Сухомлинський – видатний український педагог

Василь Олександрович Сухомлинський – Учитель з великої літери, один із видатних педагогів не лише в Україні, а й у всьому світі, розроблена ним педагогічна система збагатила науку новаторськими ідеями і положеннями, зробила внесок і в теорію, і в практику навчання та виховання. Сучасна школа має на меті досягнення особливого психологічного клімату, в умовах якого дитина почувалася б комфортно. Основні її засоби – такі як і в «Школі радості» Василя Олександровича Сухомлинського. Система роботи Нової української школи тісно пов’язана з ідеями, які пропагував у своїй роботі Василь Олександрович Сухомлинський.

Загальне фото

04 жовтня 2018 року на педагогічному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка пройшов навчально-виховний захід «Педагогічні ідеї В. О. Сухомлинського в концепції Нової української школи», до якого долучилися працівники читального залу факультету. Бібліотекарями книгозбірні була підготовлена виставка-персоналія «В. О. Сухомлинський – видатний український педагог», що складалася з трьох розділів.

Виставка-персоналія

У першому розділі, який мав назву «Творчість Великого Добротворця», були представленні твори Василя Сухомлинського.

Бібліографічний огляд педагогічно-літературної спадщини В.О.Сухомлинського

Другий розділ – «Учитель зі світовим ім’ям» знайомив присутніх з короткими біографічними відомостями про видатного педагога та цікавими фактами з його життя. Розділ містив видання про Василя Олександровича Сухомлинського.

У третьому розділі – «Багатство спадку Сухомлинського» були представленні навчальні посібники та методичні розробки з вивчення педагогічно-літературної спадщини Василя Сухомлинського у початковій школі.

Завідувач сектору читального залу педагогічного факультету ознайомила присутніх з науково-літературною спадщиною В. О. Сухомлинського та повідомила, що у фонді книгозбірні педагогічного факультету знаходяться вибрані твори Василя Сухомлинського у п’яти томах, окремі його видання, література про нього та різні навчально-методичні розробки вивчення творчості видатного педагога у школі.

Ознайомлення з спадщиною В. О. Сухомлинського

Виставка експонувалася у читальному залі педагогічного факультету з 28 вересня по 10 жовтня. Всі бажаючі мали можливість ознайомитися з творами Василя Олександровича Сухомлинського та літературою про видатного вчителя і письменника, які знаходяться в читальному залі педагогічного факультету. Всього було представлено 46 видань.

До Вашої уваги також каталог представлених на виставці видань.

Повноекранний режим

6538 : Переглядів взагалі - 2 : Переглядів за сьогодні

Залиште коментар