Бібліотека Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Засідання літературного гуртка «Муза»

  • 0

Засідання літературного гуртка «Муза»

8 листопада у читальному залі №1 Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, відбулося засідання літературного гуртка «Муза» під керівництвом провідного бібліотекар Інни Іванівни Грінішиної та завідувача навчально-наукової лабораторії етнології Валерія Васильовича Щегельського. Уже не вперше стіни читального залу збирають поціновувачів краси поезії.

20170321_1887_kniga-babochki-pticy-cvety

Присутні студенти ІІІ курсу факультету української філології та журналістики Типусяк Юлія, Фостата Оксана, Коробчук Юлія та Трофимюк Олеся мали змогу прочитати улюблені поезії, а також поділитися власними новими здобутками. Надзвичайно цікавими виявилася наукові праці Осипа Маковея, з якими ознайомив присутніх Валерій Васильович. Зокрема, у статті «Русалкова вода, або поезія» йдеться про настанови письменника у творенні віршів, їх правильну побудову, зміст, та доречні теми для написання нових поезій. Учасників гуртка особливо зацікавила тема псевдонімів, які обирають для себе поети. Про це йдеться у ще одній праці Осипа Маковея під назвою «Журба поета».

Члени літературного гуртка залишилися задоволені зустріччю. Натхненні на видання в подальшому спільної збірки талановиті «музівці» мріють про нові зустрічі в колі прихильників поетичного слова.

Юлія Коробчук, член літературного гуртка «Муза»

18381 : Переглядів взагалі - 2 : Переглядів за сьогодні

Залиште коментар