Бібліотека Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Доступ до Scopus та Web of Science

  • 0

Доступ до Scopus та Web of Science

У 2019 році університету надано доступ до наукометричних баз Web of Science та Scopus.

Доступ триває з 1 листопада 2018 року по 31 жовтня 2019 року і здійснюється в локальній мережі віддалена авторизація можлива після реєстрації в локальній мережі К-ПНУ ім. І.Огієнка.

web-of-science-next-generation

Web of Science або Web of Knowledge – це пошукова платформа, що поєднує реферативні бази даних публікацій у наукових журналах та патентів, в тому числі бази даних, що враховують взаємне цитування публікацій.

Зверніть увагу! Віддалений доступ до Web of Science надається автоматично, якщо Ви зареєструвались у Web of Science з комп’ютерів, що знаходяться в локальній мережі університету.

Для використання бази перейдіть за посиланням.

Scopus-1

Scopus – це найбільша міжнародна реферативна та наукометрична база рецензованої літератури: наукових журналів, книг та матеріалів конференцій. Ресурс індексує понад 21 500 рецензованих наукових журналів (близько 60 млн. записів) із різних галузей знань – природничих наук, математики, інженерії, технології, охорони здоров’я та медицини, соціальних і гуманітарних наук, а також 130 000 книг. Також Scopus відстежує дані про цитування та розраховує різноманітні дослідницькі метрики. 

Доступ до бази даних Scopus – це можливість слідкувати за міжнародними науковими дослідженнями, отримувати актуальну та якісну наукову інформацію із своєї тематики, дані про цитування та ін. для замовлення тренінгів. Для використання бази перейдіть за посиланням.

23153 : Переглядів взагалі - 653 : Переглядів за сьогодні

Залиште коментар