Електронні інформаційні ресурси бібліотеки (Запитуєте? Відповідаємо!)

  • -

Електронні інформаційні ресурси бібліотеки (Запитуєте? Відповідаємо!)

Запитуєте? Відповідаємо!

 

В читальному залі електронної бібліотеки (4 поверх центрального корпусу) університетської наукової бібліотеки формується повнотекстова база даних електронних документів. Тут можна скористатися електронними текстовими еквівалентами друкованих видань: художньої літератури, журналів, методичних та навчальних посібників. У комп`ютерну мережу університету вже введено більше 23000 документів.

Читачі запитують:

Як можна отримати доступ до повнотекстових видань?

За наявності читацького квитка потрібно отримати у працівників читального залу електронної бібліотеки пароль доступу до бази даних. Доступ здійснюється з будь-якого комп’ютера, підключеного до локальної мережі університету. Режим доступу: http://books.kpdu.kp.km.ua

Які за змістом документи можна знайти в повнотекстовій базі даних?

Відповідь на це Вам дасть електронний каталог до якого Ви зайдете за вказаним режимом доступу. Там користувач знайде інформацію про наявні в комп`ютерній мережі електронні видання з психології, економіки, математики, історії, політології тощо.

Як здійснюється пошук в електронному каталозі?

Пошук здійснюється за прізвищем автора та назвою видання. Наприклад, ви знаєте прізвище автора, але не знаєте назви – в графу «Автор» вводимо прізвище, обов’язково ставимо відмітку у вікні «Електронна копія» і натискаємо «Пошук». За наявності потрібного документу ви можете його прочитати, скопіювати окремі сторінки. Працюємо над розширенням параметрів пошуку за галузями знань та ключовими словами.

ЛАСКАВО ПРОСИМО СКОРИСТАТИСЯ ПОВНОТЕКСТОВИМИ ЕЛЕКТРОННИМИ ВИДАННЯМИ!