Свято бібліотекаря!!!

  • -

Свято бібліотекаря!!!

Category : Новини

 

29 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, що відзначається нашою державою з 1998 року, відбувся урочистий захід з нагоди цього свята.

Колектив бібліотеки

Від ректорату університету з вітальним словом виступила Горчак Людмила Василівна, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти. Олег Анатолійович Рарицький, завідувач кафедри історії української літератури та компаративістики, висловив щирі слова вдячності працівникам бібліотеки за їх професійний та творчий підхід до виконання роботи.

Директор бібліотеки Климчук Людмила Вікторівна привітала працівників бібліотеки зі святом і побажала творчих звершень, поваги від читачів, міцного здоров’я та усіляких життєвих гараздів.

Під час урочистостей відбулося нагородження дипломами за результами огляду підготовки підрозділів бібліотеки до нового навчального року. Дипломом І-го ступеня (1-місце) нагороджено колектив читального залу педагогічного факультету (завідуюча Сологуб Т. В.), диплом ІІ-го ступеня (2-ге місце) отримала Лукянчук І. М., провідний бібліотекар читального залу факультету КСПП, диплом ІІІ-го ступеня (3-є місце) отримала Биковська В. Ф., бібліотекар відділу рідкісних видань.

За творче ставлення до виконання функціональних обовязків нагороджені подяками: Крючкова Н. Д., провідний бібліотекар відділу рідкісних видань, Бабій Л. М., бібліотекар І категорії читального залу економічного факультету, Гончарова Л. В., завідуюча читального залу історичного факультету, Шевчук В. А., бібліотекар І категорії абонементу фізико-математичного факультету, колектив інформаційно-бібліографічного відділу (завідуюча Опря Т. М.)

Інна Іванівна лауреат премії Т.Й. Токара

За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розбудову бібліотечної справи, якісну інформаційну та культурно-просвітницьку роботу відповідно до Положення про премію Й. І. Токара в галузі бібліотечної роботи та наказу по КПНУ ім. І. Огієнка від 19 вересня 1916 року за номером № 126-ос, лауреатом премії імені Й. І. Токара 2016 року визнана Грінішина Інна Іванівна.

Долучились до привітання і студенти університету, висловивши слова вдячності та значущості роботи бібліотекаря та бібліотек в цілому.

Ведучими заходу були: бібліотекар І категорії Куверіна Анжеліка та магістрантка вузу – Хомяк Наталя.

Свято залишило після себе гарний настрій, позитивні емоції та приємні спогади, що так дорогі серцю.

Учасники свята