Зустріч літературного гуртка “Муза”

  • -

Зустріч літературного гуртка “Муза”

21 листопада у читальному залі №1 Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, відбулося чергове засідання літературного гуртка «Муза» під керівництвом провідного бібліотекаря Інни Іванівни Грінішиної та завідувача навчально-наукової лабораторії етнології Валерія Васильовича Щегельського. За період попередньої зустрічі з гуртківцями, долучилися і стали членами гуртка студентки І та ІІ курсів факультету української філології та журналістики Палійчук Альона та Цегельник Діана.

Керівники гуртка представили нову збірку Ліни Костенко, яка нещодавно з’явилась на полицях фонду читального залу. Вибрані поезії з цієї збірки продекламувала студентка ІV курсу факультету української філології та журналістики Трофимюк Олеся.

Альона Палійчук поділилася власним захопленням, яке втілене у кожній її поезії – це туман. Вона представила власні вірші «Туман» та «Дикі коні».

Авторську інтимну лірику продекламували студентки ІV курсу факультету української філології та журналістики Коробчук Юлія («Тримаючи за руку бути разом…»), і Типусяк Юлія («Заплющуй свої карі очі й слухай…»).

Усі були зворушені поезією «Добраніч, мамо…», яку презентувала студентка ІV курсу факультету української філології та журналістики Катерина Гарай.

Зустріч пройшла в дружній та теплій атмосфері.

Юлія Коробчук
староста літературного гуртка «Муза»