Засідання координаційної наради працівників бібліотеки

  • -

Засідання координаційної наради працівників бібліотеки

19 лютого 2020 року відбулося підсумкове засідання координаційної наради працівників бібліотеки.

На порядок денний виносились питання:

  1. Про підсумки акції «Подаруй бібліотеці книгу!»
  2. Підсумки роботи бібліотеки університету за 2019 р.
  3. Про план роботи бібліотеки на 2020 рік.

Директор бібліотеки Л. В. Климчук підвела підсумки роботи бібліотеки університету за 2019 рік. Зазначила, що протягом року бібліотека доукомплектовувала, забезпечувала належне зберігання та використання інформаційного ресурсу, надавала вільний доступ до інформації для всіх категорій користувачів та широкий спектр послуг, впроваджувала у свою роботу інноваційні технології, нові форми і методи роботи, керуючись чинним законодавством у галузі науки, освіти та бібліотечної справи. Звернула увагу на виконання статистичних показників, проведення комплексних інформаційних заходів, краєзнавчу та довідково-бібліографічну роботу, стан впровадження новітніх форм, автоматизацію та комп’ютеризацію бібліотечних процесів. Доповідач відзначила кращі підрозділи бібліотеки, зокрема читальний зал педагогічного факультету, читальний зал електронної бібліотеки, відділ електронних інформаційних ресурсів, інформаційно-бібліографічний відділ, читальний зал №1, центральний абонемент.

Кушнір І. І., завідувач відділу комплектування та наукової обробки документів, підвела підсумки акції «Подаруй бібліотеці книгу!». Повідомила, що у 2019 році бібліотеці передано 2515 документів,серед них підручники, навчальні посібники, книги з історії, педагогіки, психології, культури, філософії, мистецтва, краєзнавства та художня літератуа.

Вагомий внесок в акцію внесли: ректор університету Копилов С. А. -602 примрники, Дубінський В. А. – 272, Комарніцький О. Б. – 104, Стасюк І. І. – 88, Федьков О. М. – 85, Рарицький О. А. – 80, Смолій В. А. – 70, Касіяник І. П. – 67, Матвєєв М. Д. – 50, Миронова С. П. – 48 документів.

Ірина Іванівна подякувала викладачам університету які передають підручники, посібники, монографії та інші видання у фонд бібліотеки й сприяють формуванню фонду наукового доробку професорсько-викладацького складу.

Резнічук Л. В., завідувач відділу абонементів і читальних залів, поінформувала про план роботи бібліотеки на 2020 рік, наголосила на тому, що колектив приділятиме значну увагу вихованню студентської молоді засобами художньої літератури, театрального, музичного та образотворчого мистецтва використовуючи у своїй роботі різні форми та методи просвітницької роботи: літературні вечори, літературно-мистецькі години, диспути, круглі столи, читацькі конференції, презентації книг, зустрічі з митцями та відомими людьми Поділля, бесіди тощо. Звернула увагу присутніх на виконання статистичних показників, посилення автоматизації бібліотечних процесів, популяризування інституційного репозитарію та пропагування руху відкритого доступу з метою підтримки академічної доброчесності, підготовку до друку бібліографічних покажчиків.

Доповідач довела до відома членів наради інформацію про організаційні та методичні заходи, заплановані на 2020 рік, звернула увагу присутніх на організацію та проведення круглого столу «Л. У. Биковський: видатний бібліотекознавець, упорядник університетської книгозбірні» (до 125-річчя від дня народження та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек).