День Гідності та Свободи (літературно-мистецька композиція)

  • -

День Гідності та Свободи (літературно-мистецька композиція)

Щороку 21 листопада, згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року, в Україні відзначається День Гідності та Свободи на честь початку двох історичних подій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Сім років тому листопадові події змінили не лише хід української історії, а й перевернули світогляд мільйонів людей. В цей день ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та українських воїнів, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють прагнення українців жити у вільній незалежній демократичній та суверенній державі.

Цей день – це незаперечний доказ відродження української нації, нашої держави, за який, на жаль, ми заплатили і досі ще платимо високу ціну – розстріляні майданівці, загиблі воїни, серед яких є багато наших земляків, і, перед якими ми у вдячності і вічній пам’яті схиляємо низько голови.

З нагоди Дня Гідності та Свободи пропонуємо Вашій увазі літературно-мистецьку композицію підготовлену працівниками центрального абонементу бібліотеки.