Виставка новітніх краєзнавчих досліджень

  • -

Виставка новітніх краєзнавчих досліджень

В межах ХVІ Подільської наукової краєзнавчої конференції колектив інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки університету підготував виставку на тему «ХVІ Подільська наукова краєзнавча конференція».

Експозиція виставки представляє науково-краєзнавчі дослідження, проведені та видані під егідою Хмельницької обласної організації Національної спілки краєзнавців України та Центру дослідження історії Поділля при Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

У першому розділі виставки експоновано усі видані матеріали і тези Подільських історико-краєзнавчих конференцій, починаючи з 1965 року. Вони нам демонструють розвій краєзнавчого руху на Поділлі. Серед виставлених документів є монографічні дослідження, збірники документів, збірники наукових статей та матеріалів конференцій, присвячених дослідженню Поділля. Крім того, на виставці було презентовано багато краєзнавчих розвідок про населені пункти та мікрорегіони Поділля. Окремою рубрикою представлено бібліографічні та біобібліографічні покажчики про дослідників краю. Всього на виставці експонувалося 92 документа.