Читальний зал мистецької літератури

Читальний зал мистецької літератури

Абонемент мистецької літературиСкоропад Надія Ярославівна – бібліотекар І категорії читального залу мистецької літератури.

Підрозділ створений у 2003 році як абонемент мистецької літератури. З 2019 року – це читальний зал мистецької літератури. Сьогодні фонд читального залу налічує 15360 примірників. Із них близько 12 тисяч примірників книг. Це підручники і навчальні посібники з образотворчого мистецтва, архітектури, скульптури, графіки, декоративно-прикладного мистецтва, музики, нотні збірники, фахова довідкова література. Щороку книжковий фонд поповнюється літературою, здебільшого подарованою викладачами, колективами кафедр.

На 2021 рік передплачено журнали : «Мистецтво та освіта», «Музична школа», «Пам’ятки України» та «Українська музична газета».

На сайті бібліотеки розміщено посилання на архіви видань, що доступні у відкритому доступі, а саме  «Образотворче мистецтво» та «Студії мистецтвознавчі».

Популярністю користуються періодичні видання : «Мистецтво та освіта», «Музика», «Музична школа», «Образотворче мистецтво».

У фонді зберігаються також дипломні (бакалаврські та магістерські) роботи студентів мистецьких спеціальностей.

До послуг користувачів у відкритому доступі систематичний та алфавітний каталоги, картотека журнальних і газетних статей.

У читальному залі постійно діють виставки «Нові надходження» та «Творчі здобутки викладачів». Організовуються планові книжкові і віртуальні виставки, проводяться огляди літератури, інформаційні години, години мистецтв.

Відділ працює:
Понеділок-п’ятниця: 8:30-12:30
Вихідні дні: субота, неділя.

Адреса:
м. Кам’янець-Подільський
вул. Гагаріна, 47.