Довідка

Сервіс «Віртуальна довідка» – це безкоштовна онлайнова послуга, спрямована на оперативне виконання разових запитів віддалених користувачів, які пов’язані з пошуком інформації. Відповіді на запити готуються із застосуванням інформаційних ресурсів бібліотеки та мережі Інтернет.

Перш ніж задати питання, Ви можете самостійно здійснити пошук необхідної інформації, використовуючи електронний каталог або репозитарій університету. Також радимо звернутися до архіву виконаних довідок, можливо на Ваше питання вже є готова відповідь.

Скористатися послугою мають можливість всі віддалені користувачі, незалежно від того, чи є вони читачами бібліотеки університету. Прийом запитів від користувачів відбувається автоматично і цілодобово.

Як задати питання

Заповніть форму розміщену нижче. Обов’язково заповніть поля, відмічені позначкою «*». Намагайтеся якомога повніше і точніше сформулювати свій запит. Це прискорить роботу бібліографів і зробить відповідь на Ваш запит максимально точним.

У відповідях на запити надаються:

  • відомості про наявність документів у фондах бібліотеки або про їх місцезнаходження в інших бібліотеках та інформаційних центрах України.
  • інформація щодо бібліографічного опису документа (уточнення елементів, які відсутні або неточно наведені: автор, рік та місце видання, кількість сторінок тощо).
  • бібліографічні списки та/або посилання на електронні інформаційні ресурси відповідно до теми запиту (до 15 назв).
  • фактографічні відомості (хронологічні, біографічні, адресні, статистичні).

Не розглядаються запити, пов’язані:

  • З питаннями, що порушують або виходять за межі чинного законодавства України.
  • З тлумаченням законів та інших нормативно-правових актів, здійсненням юридичної та медичної консультації.
  • З наданням інформації, що має розважальний (розгадування вікторин, кросвордів тощо) або посередницький (пошук товарів і послуг, порівняння цін тощо) характер, комерційну цінність або на яку розповсюджуються комерційні права.
  • З підготовкою цілісного тексту з відповідної проблематики, який може бути використаний як основа для виступу, написання огляду, статті тощо.
  • З наданням готових рефератів, курсових робіт, розв’язанням задач, здійсненням обрахунків, виготовленням креслень, перекладом текстів.