“СИЛЬНІ ДУХОМ: Історії саперів російсько-української війни” у фондах бібліотеки

До фонду нашої бібліотеки надійшов цінний дарунок від укладачів книги Ольги Поворознюк та Олега Рарицького електронний примірник книги “СИЛЬНІ ДУХОМ: Історії саперів російсько-української війни”.

«Світотворення від Марії» у фондах бібліотеки

До фонду нашої бібліотеки надійшов дарунок від меценатів Василя Василашко, Дмитра Пилипчука та Сергія Панька – роман у трьох книгах Людмили Лисенко «Світотворення від Марії» від видавництва «Ярославів Вал».

Інклюзія для всіх: різні і рівні

Інклюзія – поняття ширше, ніж просто доступність, це створення умов для людей з особливими потребами повноцінно брати участь у всіх аспектах життя, включаючи освіту, роботу, громадську діяльність та відпочинок. І це важливо для суспільства в цілому, бо воно стає більш Читати далі

Подарунок книги “Сальдо великих грошей” від авторки Алли Ковтун

Ковтун Алла Анатоліївна – медіа-менеджер, журналістка, видавець та письменниця,член Національної спілки журналістів України; спеціалізується на економічній і фінансовій тематиці.

Книги у дарунок від Нікітенка Костянтина Вікторовича

З нагоди 14 лютого – Міжнародного дня дарування книг,  наша бібліотека отримала чудовий дарунок, а саме друковане видання: «Пішаки Сталіна: міфологеми радянської пропаганди і правда історії».