Презентація монографії «Ярмолинеччина від найдавніших часів до сьогодення»

05 жовтня о 15:00 на історичному факультеті (24 аудиторія) відбудеться презентація монографії «Ярмолинеччина від найдавніших часів до сьогодення» за авторством к.і.н., доц. Ю. А. Хоптяра, к.і.н., ст. викл. А. Ю. Хоптяра, к.філол.н., доц. А. О. Хоптяр.

Премія імені Й.І. Токара у галузі бібліотечної справи

Премію Йосипа Івановича Токара було запроваджено рішенням Вченої ради Кам’янець-Подільського державного університету від 2 лютого 2006 року за пропозицією директора наукової бібліотеки В.С. Прокопчука. «Положення про премію імені Й.І. Токара в галузі бібліотечної роботи» було погоджено головою бібліотечної ради В.М. Читати далі

“Пісні голос чарівний” (до 150-річчя від дня народження С. Крушельницької)

Соломія Крушельницька (1872–1952) – видатна оперна співачка кінця ХIХ – першої чверті ХХ століття народилася на Тернопільщині. Навчалася і робила перші кроки на професійній сцені у Львові. Всесвітньовідомою оперною примадонною стала в Італії. Особливе місце у творчості Крушельницької посідала опера Читати далі

Валерій Степанков (до 75-річчя від дня народження)

З нагоди ювілею українського історика, доктора історичний наук, професора, академіка Української академії історичних наук, професора та завідувача кафедри всесвітньої історії Валерія Степановича Степанкова працівниками бібліотеки підготовлено книжкову виставку.

Топ-10 документів ElarK-PNU за червень 2022 р.

ElarK-PNU – електронний архів документів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. За червень електронний архів відвідали 32246 користувачів. До Вашої уваги топ-10 документів з найбільшими переглядами за червень 2022 року.