Травнева сесія вебінарів від Clarivate (Web of Science)

Запрошуємо на вебінари травня від Clarivate українською. Необхідна попередня реєстрація, вже можна зареєструватися на всі або на вибрані теми, проходитимуть в ZOOM, безкоштовно. Передбачено електронний сертифікат учасника за умови прослуховування більше 90 % вебінару.

Презентація книги “СИЛЬНІ ДУХОМ: Історії саперів російсько-української війни”

1 травня о 10.10 в конференц-залі центрального корпусу університету (ауд.208) відбудеться презентація книги “Сильні духом: історії саперів російсько-української війни”, котра вийшла в кінці минулого року.

Вебінари Clarivate (березень-квітень)

Запрошуємо вас прослухати  безкоштовні вебінари від копанії Clarivate, українською у ZOOM. Для участі необхідна попередня реєстрація. Сертифікат учасника передбачено за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару.

Конференція «Бібліотеки закладів вищої освіти: історія та сьогодення»

Всеукраїнської науково-практичної конференції «Бібліотеки закладів вищої освіти: історія та сьогодення» (до 105-річчя заснування бібліотеки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка) відбудеться 31 жовтня 2023 року в онлайн форматі.

Вебінар “Основи наукометрії. Серія Clarivate науковцям 2022”

6 жовтня 2022  Тема: Основи наукометрії. Серія Clarivate науковцям 2022 Тези: Історичний екскурс, термінологія, данні, показники та їхнє коректне і некоректне застосування. Розберемо як розраховуються і що впливає на імпакт-фактор і його варіації, Journal Citation Indicator, квартиль, h-індекс, CNCI, beamplots, та чим вони корисні науковцю у Читати далі

Презентація монографії «Ярмолинеччина від найдавніших часів до сьогодення»

05 жовтня о 15:00 на історичному факультеті (24 аудиторія) відбудеться презентація монографії «Ярмолинеччина від найдавніших часів до сьогодення» за авторством к.і.н., доц. Ю. А. Хоптяра, к.і.н., ст. викл. А. Ю. Хоптяра, к.філол.н., доц. А. О. Хоптяр.

Research Smarter: Демонстрація досліджень вашої установи (вебінар від Web of Science)

Вебінар відбудеться 26 липня на платформі Webex. Вебінари безкоштовні, українською, у WEBEX, зверніть увагу що WEBEX не підтримує операційну систему ХР та нижче і застарілі версії браузера, оберіть відповідну техніку заздалегідь. Необхідна попередня реєстрація, оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на Читати далі