Володарі світу музики

Музика одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчуття, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій.

ВОЛОДИМИР ДУБІНСЬКИЙ: НА СЛУЖБІ УКРАЇНСЬКІЙ ОСВІТІ Й НАУЦІ (з нагоди 55-річчя)

Колектив бібліотеки щиро вітає Володимира Анатолійовича з знаменною датою! Бажаємо ювілярові міцного здоров’я, усіляких гараздів та численних нових звершень на благо Україні!

Академічна доброчесність – повага та шлях до захисту інтелектуальної власності

Академічна доброчесність – це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та наукових (творчих) досягнень.

Моя Україна – єдина і вільна

Упродовж сторіч мільйони українців боролися за здобуття незалежності, пройшли через зради, війни та голодомори. А здобувши таку омріяну свободу й державність, уже покоління наших сучасників було змушене відстоювати свободу та європейський вибір на революціях, а згодом – зі зброєю в Читати далі

КЕБА ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ (до 65-річчя від дня народження)

Пропонуємо Вам ознайомитися з виставкою-презентацією, присвяченою ювілею Олександра Кеби, доктора філологічних наук, професора, академіка Академії наук вищої освіти України, проректора з наукової роботи (2006–2013).

УКРАЇНА У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ (до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні)

22 червня 2024 року минають 83-ті роковини від початку німецько-радянської війни 1941-1944 років, яка відібрала життя та понівечила долі десяткам мільйонів українців. Щороку в цю дату ми відзначаємо День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Інноваційні технології в освіті

Реформування освіти України в напрямку інтеграції в європейський освітній простір передбачає розробку та впровадження інноваційних освітніх систем і технологій. Згідно Закону України «Про освіту» ст. 51 серед професійних компетентностей педагогічного працівника є практичні вміння застосування сучасних методів і технологій навчання. Вашій Читати далі

Митці Кам’янеччини

Невичерпну скарбницю української національної культури складає мистецька спадщина Поділля. Подільський край, зокрема Кам’янеччина, багатий  мистецькими традиціями. У Кам’янці-Подільському, який упродовж багатьох століть набув слави культурної столиці Поділля, шліфувалась майстерність багатьох музикантів і художників. Мистецькі  джерела стародавнього Кам’янця сягають незвіданих глибин Читати далі

Слово-мова-нація

Писемність, мова – то є душа кожної нації, її найцінніший скарб. У мові – наша давня й нова культура, ознака нашого національного визнання. Щороку разом з усіма іншими слов’янськими народами 24 травня  українці відзначають День слов’янської  писемності й культури.

Науковий доробок Любінської Людмили Григорівни (до 65-річчя від дня народження)

Колектив бібліотеки Університету Огієнка щиро вітає Людмилу Григорівну з ювілеєм! Бажаємо міцного здоров’я, щастя й миру в Незалежній Україні, здійснення всіх професійних планів! Пропонуємо Вам ознайомитися з виставкою-презентацією, присвячену ювілею.