Читальний зал природничо-економічного факультету

Читальний зал природничо-економічного факультету

Бесарабчук Лариса Вікторівна – бібліотекар І категорії.

Читальний зал природничо-економічного факультету розпочав роботу у вересні 2005 року. 2006 року природничо-економічний факультет розділився на два – природничий та економічний, а з січня 2021 року відбулося об’єднання цих підрозділів університету.

Фонд читального залу складає біля 10000 примірників навчальної та наукової та довідкової літератури з різних галузей знань.

На 2021 рік для студентів економічних спеціальностей передплачено періодичні видання:

  • Академия гостеприимства;
  • Економіка України;
  • Стандартизація, сертифікація, якість;
  • Фінанси України;
  • Фінансовий контроль;
  •  Финансовые услуги.

У відкритому доступі на сайті бібліотеки  журнали «Маркетинг в Україні» та «Міжнародний туризм».

Для студентів природничих  спеціальностей передплачено журнал «Екологія плюс» та газети – «Біологія», «Краєзнавство. Географія. Туризм».

У відкритому доступі розміщено  журнали природничого спрямування: «Альгологія», «Геологічний журнал», «Екологічний вісник», «Український ботанічний журнал», «Український географічний журнал» та «Фізіологічний журнал».

В бібліотеці створені алфавітний та систематичний каталоги, тематична картотека журнальних статей, картотека наукових праць викладачів, краєзнавча картотека – «Економісти Поділля».

Читальний зал розрахований на  95 посадкових місць. Бібліотека факультету працює в тісному контакті з кафедрами, деканатом, має належні умови для роботи студентів.

Графік роботи:
Вівторок, четвер: 8:30-17:30
Вихідні дні: понеділок, середа, п’ятниця-неділя

Адреса:
м. Кам’янець-Подільський
вул. Суворова, 52