Інституційний репозитарій

Інституційний репозитарій

inst-reposElarKPNU (Electronic Archive of Kamianets Podilsky National Ivan Ohienko University) – інституційний репозитарій Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, де розміщені повнотекстові матеріали конференцій, журналів, вісників, наукові праці наших викладачів та ін.

Інституційний репозитарій Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка наявний у багатьох міжнародних каталогах, реєстрах та спеціалізованих базах даних. Документи нашого електронного архіву відмінно індексуються пошуковими системами, що сприяє їх легкому виявленню, а це, відповідно, значно підвищує ймовірність їх активного використання та цитування іншими науковцями. Станом на липень 2016 р. у Світовому рейтингу репозитаріїв (The Ranking Web of World repositories) електронний архів нашого університету посідає 1926 місце серед 2275 світових  і 46 місце серед 52 репозитаріїв України, що свідчить про його авторитет та упізнаваність серед членів світової наукової спільноти.

ElarnKPNU

Для розміщення власних наукових та навчальних документів у нашому електронному архіві – надішліть лист адміністратору (у листі неодмінно вкажіть посаду і тематику своїх досліджень). Усі документи перед розміщенням у архіві проходять модерацію. Документи рекламного характеру, або такі, що не відповідають тематичній спрямованості електронного архіву, чи вимогам ліцензійної угоди, розміщені в архіві не будуть.

Питання, зауваження та пропозиції щодо функціонування архіву надсилайте на електронну адресу: biblio_comp@kpnu.edu.ua

Якщо Ви викладач чи співробітник університету і Ви є автором електронних матеріалів, які бажаєте розмістити у відкритому архіві, тоді:

1. Прочитайте “Робота з інституційним репозитарієм ElarKPNU: Методичні рекомендації”.

2. Готуйте електронні матеріали Ваших праць.

3. Надішліть матеріали адміністратору  інституційного репозитарію ElarKPNU для їх розміщення.

Запрошуємо відвідати Інституційний репозитарій Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка ElarKPNU!