Центральний абонемент

Центральний абонемент

Ситник Людмила Василівна – завідувач сектору центрального абонементу;

Озімовська Інна Леонідівна – провідний бібліотекар;

Чопик Валентина Петрівна – бібліотекар І категорії;

Гульман Людмила Адамівна – бібліотекар ІІ категорії.

IMG_20160531_124705

Центральний абонемент – один з найбільших відділів бібліотеки університету, який обслуговує студентів, викладачів та співробітників усіх факультетів, використовуючи передові форми і методи бібліотечної роботи. Проводить широку популяризацію бібліотеки та її фондів, залучаючи до числа читачів колектив університету.

Фонд відділу налічує понад 613362 примірники документів. У ньому сконцентрована навчальна та наукова література з різних галузей знань, розмаїття художніх творів світових та вітчизняних класиків, праці викладачів університету, журнали тощо. У його складі, також, функціонує обмінний фонд, виділено іменний фонд мецената Євгена Паранюка, фонд польської літератури, єврейської.

Користувачів обслуговує 4 бібліотекарі, які вивчають читацькі запити, реєструють випадки відмови і передають дані у відділ комплектування. Контролюють терміни повернення літератури і проводять роботу щодо ліквідації читацької заборгованості. Організовують раціональне розміщення фонду підрозділу та забезпечують його збереження. Вивчають книжковий фонд, проводять відбір та списання зношеної літератури. Ведуть журнал обліку виконаних довідок, картотеку “Реєстрації читацьких формулярів”, картотеку “Незадоволеного запиту читачів”, тематичні картотеки.

Колектив відділу активно працює над створенням електронного каталогу: введенням та редагуванням книг, штрихкодуванням.

З метою заохочення користувачів відділ займається також культурно-просвітницькою діяльністю: проводить масові заходи та різноманітну тематику: літературні вечори, презентації книг, зустрічі з письменниками, авторами книг, підручників, посібників; організовує тематичні книжкові виставки, виставки нових надходжень, бібліографічні огляди, бесіди, дні кафедр тощо, та аналізує їх ефективність.

Відділ працює:
Понеділок – четвер: 8:30-17:30
П’ятниця: 8:30-15:00
Вихідні дні: субота, неділя.

Адреса:
м. Кам’янець-Подільський,
вул. Огієнка, 61, ІІІ поверх ЦК