Центральний абонемент

Центральний абонемент

Ситник Людмила Василівна – завідувач сектору центрального абонементу;
Озімовська Інна Леонідівна – провідний бібліотекар;
Клімчук Тетяна Петрівна – бібліотекар І категорії.

Центральний абонемент – один з найбільших відділів бібліотеки університету, який обслуговує студентів, викладачів та співробітників усіх факультетів, використовуючи передові форми і методи бібліотечної роботи. Проводить широку популяризацію бібліотеки та її фондів, залучаючи до числа користувачів колектив університету.

Фонд відділу налічує понад 613000 примірників документів. У ньому скомплектована навчальна та наукова література з різних галузей знань, художні твори світових та вітчизняних класиків, праці науково-педагогічних працівників університету, архів журналів минулого століття тощо. У його складі функціонує іменний фонд мецената Євгена Паранюка, Павла Дорожинського, фонд польської та єврейської літератури .

Користувачів обслуговує 3 бібліотекарі, які вивчають читацькі запити, реєструють випадки відмови і передають дані у відділ комплектування. Контролюють терміни повернення літератури і проводять роботу щодо ліквідації читацької заборгованості. Організовують раціональне розміщення фонду підрозділу та забезпечують його збереження. Вивчають книжковий фонд, проводять відбір та списання зношеної літератури. Ведуть журнал обліку виконаних довідок, картотеку “Реєстрації читацьких формулярів”, картотеку “Незадоволеного запиту читачів”, тематичні картотеки.

Колектив відділу активно працює над введенням та редагуванням записів електронного каталогу.

З метою заохочення користувачів відділ займається також культурно-просвітницькою діяльністю: проводить масові заходи та різноманітну тематику: літературні вечори, презентації книг, зустрічі з письменниками, авторами книг, підручників, посібників; організовує тематичні книжкові та віртуальні виставки, виставки нових надходжень, бібліографічні огляди, бесіди, дні кафедр тощо.

Відділ працює:
Понеділок – четвер: 8:30-17:30
П’ятниця: 8:30-15:00
Вихідні дні: субота, неділя.

Адреса:
м. Кам’янець-Подільський,
вул. Огієнка, 61, ІІІ поверх ЦК