“Героям слава, кажемо по праву – бо струм козацький в генах не зачах!”

“Героям слава, кажемо по праву – бо струм козацький в генах не зачах!”

Під таким девізом минулого четверга пройшов День Гідності та Свободи на економічному факультеті.

Два роки тому, 21 листопада, українці вийшли на Майдан. Це був перший день, перший крок Революції Гідності. Це був початок нової епохи.

Як все починалось, як важливо було вірити і як на Майдані стирався соціальний статус, залишаючи по собі лише патріотизм і бажання змін, розповів очевидець, студент 43-Т групи Кузьмик Захар.

Говорили і про події на Сході, згадали тих, хто загинув у мирному Києві і тих, кого не стало на війні.

zahid_ekonomichnuyПро реалії неоголошеної війни, про волонтерську допомогу і ставлення жителів зони АТО студентам розповів справжній герой, воїн, учасник бойових дій Крамаренко Дмитро, сержант поліції спеціальної групи затримання, випускник економічного факультету, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Студенти у свою чергу віддячували як могли: читали вірші, співали пісні, які не дають забути про ту боротьбу за Гідність і Свободу, яка триває і досі! Активну участь у проведенні масового заходу приймали студенти: Катерина Газіна («Я іду в далекі гори»), Пиріг Василь («Лента за лентою»), Брижак Юлія («Молитва за Україну»), Торжинська Олександра («Квітка душа»).

Н. В. Крамаренко,
завідуюча читальним залом економічного факультету;

Л. М. Бабій,
бібліотекар читального залу економічного факультету.