Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка у працях його викладачів (1991-2011 рр.)

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка у працях його викладачів (1991-2011 рр.)

Кам`янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка – один із вищих навчальних закладів України ІV-го рівня акредитації, готує кадри педагогів, управлінців, істориків, економістів, журналістів, програмістів, реставраторів, політологів, психологів, екологів, фізичних і соціальних реабілітологів, музикантів, художників, має багате, цікаве і водночас непросте історичне минуле.

Основу нинішнього університету було закладено в часи Кам`янець-Подільського державного українського університету (1918-1921 рр.) – унікальної вищої школи, що з`явилася і функціонувала в умовах Української революції 1917-1920 рр. Події, пов`язані з більш ніж 90-річним шляхом К-ПНУ ім. І. Огієнка, протягом багатьох років привертали до себе увагу дослідників. Стимул до широкомасштабних досліджень історії закладу стало проголошення незалежності України. Саме в роки незалежності відбувся перехід від педагогічного інституту до педагогічного університету (1997 р.), до державного (2003 р.), а згодом і до національного університету (2008 р.). За два останні десятилітття створено різноманітну за обсягом, жанрами і значенням літературу про різні періоди діяльності Кам`янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, його творців, керівників, науково-педагогічних і бібліотечних працівників, студентство.

20-річчю незалежності України присвячується виставка “Кам`янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка у працях його викладачів (1991-2011 рр.)”.

 

Виставка складається з таких розділів:

Від університету педагогічного – до університету національного

Університет в особах

Історія становлення і розвитку факультетів та інших підрозділів університету

 

Виставку підготували:

Опря Тамара Миколаївна, зав. науково-бібліографічним відділом;

Шахова Мирослава Іванівна, зав. комп`ютерним читальним залом;

Лавренюк В`ячеслав Валерійович, бібліотекар ІІ категорії.