Книжкова виставка “Від творчого педагога до творчої дитини”

  • -

Книжкова виставка “Від творчого педагога до творчої дитини”

Діти – усі талановиті і творчі.

А талант – крапля здібностей і море праці.

Г. Тютюнник

26 вересня 2016 року на базі педагогічного факультету К-ПНУ ім. І. Огієнка спільно з управлінням освіти і науки пройшла III Регіональна науково-практична конференція “Від творчого педагога до творчої дитини: гармонія партнерської взаємодії педагога з дитиною”. Працівники читального залу педагогічного факультету взяли активну участь у роботі конференції, а саме підготували розгорнуту виставку літератури “Від творчого педагога до творчої дитини”, яка демонструвалася на першому поверсі факультету.

На виставці були презентовані всі програми, які використовують працівники ДНЗ у своїй роботі та методична література з розвитку творчості дітей дошкільного віку в розділі “Програмово-методичні засади творчості”.

Також демонструвалася література з розвитку мовленнєвої творчості дітей ДНЗ у розділі “Мовленнєва творчість”.

Навчально-методичними посібниками з художнього та музичного розвитку дошкільнят був представлений розділ “Художньо-естетична творчість”.

Учасників конференції зацікавив розділ “Науковий доробок викладачів педагогічного факультету”, де були розміщені збірники наукових праць та навчально-методичні посібники викладачів кафедри теорії та методик дошкільної і початкової освіти.

Виставку відвідали учасники конференції, викладачі університету, студенти та всі бажаючі.

Книжкова виставка «Від творчого педагога до творчої дитини»
Книжкова виставка «Від творчого педагога до творчої дитини»

То ж допомогаймо кожній дитині зробити перші кроки в творчості задля радісного, щасливого життя. Для цього кожен педагог має плекати в собі риси креативної особистості, здатної відчувати радість, захоплення і щастя від творчої діяльності.

Кожному вчителеві, який мріє бачити своїх учнів щасливими, можна адресувати слова В. Сухомлинського: Якщо хочеш бути красивим, працюй до самозабуття, працюй так, щоб ти відчував себе творцем, майстром, господарем в улюбленому ділі. Працюй так, щоб очі твої виражали одухотвореність великим людським щастям – щастям творчості.

Т. В. Сологуб,
завідувач сектору читального залу педагогічного факультету