Міжнародний день туризму

  • -

Міжнародний день туризму

Category : Новини

27 вересня 2016 в читальному залі економічного факультету Кам’янець- Подільського національного університету відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному дню туризму. Ведучими свята були Ярослав Яжук та Олена Глущенко.

Ведучі свята

Кожна з груп спеціальності туризм  підготуваласвої номери. Перший курс виступав із дуже смішною сценкою “Битва курортів”. Де п’ятизірковий готель з Туреччини змагався за клієнтів з садибою із Закарпаття.

Битва курортів

Другий номер називався “Страсті за ревізором”. Студенти груп GRS1-B14 таTms1-B15 зняли відео-пародію на програму «Ревізор» прямо в стінах економічного факультету. Провели ревізію навчальних лабораторій і вручили таблички ревізора Баженовій Стефанії Едуардівні.

Страсті за ревізором

Далі була вікторина із глядачами “Секрет рюкзака”. Потрібно було правильно відповісти на запитання ведучих.

Випадок у турагенції

Студенти групи Т1-В15 показали відео сюжет під назвою «Очікування – реальність». З комедійною сценкою «Випадок у турагенції» виступила група Т1-В16.

І на завершення свята свої комедійні номери показав популярний у Кам’янці-Подільському дует «Добре» (студенти економічного факультету Іваненко Роман і Барило Ігор).

Дует Добре

Бабій Людмила Михайлівна

Бібліотекар економічного факультету.