Безпека в житті – життя в безпеці

  • -

Безпека в житті – життя в безпеці

Захід з студентами 1 курсуСаме за такою тематикою 10 жовтня 2016 року пройшов захід для студентів 1 курсу економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Захід проведений у формі усного журналу, був підготовлений бібліотекарем економічного факультету Бабій Людмилою Михайлівною.

Гостями були заступник декана з наукової роботи та інформатизації навчального процесу, кандидат економічних наук, асистент кафедри економіки підприємства Боднарчук  Тетяна Леонідівна та інженер з техніки безпеки готелю Reikartz Бабій Павло Андрійович.

Захід "Безпека в житті – життя в безпеці"

Павло Андрійович розповів студентам про первинні засоби пожежогасіння, способи реагування на виникнення пожежі в навчальних закладах, правила евакуації з приміщення, користування вогнегасником. Корисною інформацією були правила поведінки людини у разі виникнення пожежі вдома.

Виступ П.А. Бабія

Про одну з серйозних загроз суспільства – тероризм та які дії слід чинити у випадку виявлення підозрілих предметів, що можуть виявитись вибуховими, розповіла Боднарчук Тетяна Леонідівна.