Чергове засідання Бібліотечної ради

  • 0

Чергове засідання Бібліотечної ради

21 жовтня 2016 року відбулося засідання Бібліотечної ради університету, яке очолив доктор фізико-математичних наук, професор, проректор з наукової роботи, заступник голови Бібліотечної ради Конет І. М.

На засіданні були присутні члени Бібліотечної ради: декан педагогічного факультету, професор кафедри музичного мистецтва, доктор педагогічних наук, професор Лабунець В. М., декан економічного факультету, доцент кафедри економіки підприємства, кандидат економічних наук, доцент Лисак Ю. В. та керівники структурних підрозділів бібліотеки.

На порядок денний засідання виносились два питання:

  1. Аналіз використання фахових періодичних видань та перспектива передплати на 2017 рік;
  2. Різне.

Бібліотекар ІІ категорії Смельцова Л. Ж., за результатами соціологічного дослідження «Використання фахових періодичних видань в освітньому процесі та науковій діяльності», проаналізувала ефективність використання періодичних видань науково-педагогічним та студентським загалом університету. Відмітила, що фахові періодичні видання, в цілому, користуються попитом та сприяють навчально-виховному процесу, наголосила на виваженому підході до формування переліку періодичних видань для передплати на 2017 рік.

В другому питанні директор бібліотеки Л. В. Климчук проінформувала про перебіг Міжнародної науково-практичної конференції «Бібліотеки вищих навчальних закладів: досвід та перспективи» на базі наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка, участь в якій вона прийняла. Л. В. Резнічук, зав. відділом абонементів та читальних залів бібліотеки, проаналізувала виконання плану роботи бібліотеки в 2016 році.Заступник директора бібліотеки С. О. Кантлін довела інформацію щодо проведення санітарних днів у підрозділах бібліотеки.

Члени Бібліотечної ради обговорили основні питання та ухвалили: сформувати перелік фахових періодичних видань на 2017 рік для передплати; довести до відома членів ректорату про стан підготовки передплати фахових періодичних видань на 2017 рік; за результатами передплати підготувати поточний покажчик «Періодичні видання в бібліотеці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2017 р.», розмістити його на web-сайті бібліотеки та здійснити розсилку електронною поштою в деканати та кафедри університету; систематично проводити огляди нових надходжень фахових періодичних видань по факультетах.

Детальніше з результатами дослідження можна ознайомитись переглянувши документ.


Leave a Reply