Нові технології пошуко-інформаційної роботи бібліотеки

  • 0

Нові технології пошуко-інформаційної роботи бібліотеки

BooksВідомо, що головною функцією бібліотек цифрової епохи, метою їх існування стає допомога, яку бібліотеки надають спільноті у вирішенні проблем, пов’язаних з інтелектуальною діяльністю та адаптацією користувачів до постійних зовнішніх інновацій. З цього приводу у вівторок, 1 листопада для студентів спеціальності «Бібліотечна справа» Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв було проведено семінарське заняття на тему «Нові технології пошуко-інформаційної роботи бібліотеки».

Говорили про важливість використання Інтернет-мережі для різноманітних видів бібліотечної роботи, формування нової парадигми діяльності бібліотечних установ України та про досвід зарубіжних колег. Було наголошено про необхідність створення нового інформаційного середовища для вибагливого читача ХХІ ст. з використанням соціальних мереж.

Заняття пройшло продуктивно і разом з тим невимушено, студенти висловлювати свої думки стосовно того яким вони бачать майбутнє бібліотек та себе як нове покоління представників бібліотечної справи. Проводила заняття Куверіна Анжела, бібліотекар першої категорії.


Leave a Reply