Інформаційна година для майбутніх полоністів

  • 0

Інформаційна година для майбутніх полоністів

Вивчення і знання польської мови в сучасному світі є важливим кроком в становленні особистості. Тож студенти, які в цьому році обрали факультет іноземної філології із напрямом «Мова і література (польська)» можуть детальніше вивчити мову та осягати її багатство і красу.

Інформаційна година

Інформаційна година «Для майбутніх полоністів», яка була організована 9 листопада в читальному залі №1, організатор (провідний бібліотекар Грінішина І.І.) дала змогу присутнім детальніше ознайомитися із наявним фондом, фаховою літературою, з різноманітною довідковою літературою, насамперед українсько-польською, алфавітно-предметним покажчиком, систематичним та алфавітним каталогами, систематичною картотекою статей.

Особливу увагу І.І. Грінішина звернула на польське періодичне видання під назвою «Dziennikkijowski», адже вона дає можливість студентам краще вивчати мову, пізнавати країну та її народ. Куратор групи В.В. Ринда наголосила, що завдяки щоденному читанню газети, набагато краще засвоюється публіцистичний стиль, що забезпечить реалізацію їхньої компетентності в майбутньому.

І. І. Грінішина,

провідний бібліотекар


Leave a Reply