Свято Останнього дзвоника

  • 0

Свято Останнього дзвоника

Щороку  одним з основних весняних свят на факультеті КСПП є свято останнього дзвоника для тих, хто закінчує навчання у рідному університеті. Цьогоріч свято було подвійним, бо співпало з Днем вишиванки – святом національної єдності та краси українських традицій, тому дрес-кодом була вишиванка.

Традиційно свято розпочалося з виконання гімну, а тоді до залу запросили випускників – студентів 4 курсу та їх кураторів. Їх привітав та сказав напутнє слово декан факультету Співак Віталій Іванович, а тоді почалася власне свято.

Куратори груп-випускників  складали та читали вірші із заданими римами.

Для присутніх виступала команда чер-лідерів Held Fox.

Випускники грали в ігри  «Вгадай мелодію» та «Глухий телефон», відповідали на веселі  запитання про  факультет та університет.

Потім глядачів розважали команда першокурсників-гумористів «NO NAME» та запрошені зірки  – переможці Подільської Ліги сміху 2019 команда «Star house», керівником яких є студентка-випускниця 41 групи Онищук Наталія.

Дитяча команда мала величезний успіх у присутніх,  креативна та  талановита тренер  Наталія зібрала навколо себе таких же цікавих та талановитих підопічних.

Після розваг настав час урочистого  прощання. Без п’яти хвилин бакалаври отримали свої дипломи і стали справжніми бакалаврами-професіоналами.

Вони зворушливо дякували всім, хто допомагав їм на нелегкому шляху здобуття знань, згадували спільно проведені роки, показували відео та фотоальбоми і прощалися.

На пам’ять викладачам та декану  вручили символічні медалі, а закінчили дійство великою кількістю надувних кульок та веселим патріотичним флеш-мобом.

Підготувала:

Лук’янчук Ірина Миколаївна


Leave a Reply