Вечір-пам’ять «День Матері»

  • 0

Вечір-пам’ять «День Матері»

Безумовно, День матері, який відзначається в другу неділю травня – це одне з самих прекрасних свят. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Краса материнства в усі століття оспівувалася кращими художниками, письменниками і поетами.

Зворушливе свято з нагоди Дня матері відбулося в читальному залі історичного факультету Кам’янець-Подільського національного  університету імені Івана Огієнка. Його учасники зібралися, щоб висловити свою любов і шану найдорожчій  людині – рідній неньці, подякувати їй за любов і турботу, а також привітати всіх жінок і побажати їм здоров’я, щастя і Божого благословення.

Ведучими свята стали студенти другого курсу Марина Мельник та Іван Богдан, які нагадали, що наше життя починається від матері – найріднішої, найближчої нам людини. З любові до матері й батька бере свій початок й любов до рідного краю.

У виконанні учениці 7-А класу НВК № 13 міста Кам’янця-Подільського прозвучали відомі кожному в Україні пісні «Мама» та «Пісня про матір».

Розчулила присутніх відома українська легенда про безмежну материнську любов, яку зворушливо розповіла Надія Дмитрівна Крючкова, провідний бібліотекар відділу рідкісних видань.

На завершення свята студентка другого курсу Анастасія Соха прочитала вірш-подяку «За все, що маю, дякую тобі».

Свято пройшло у теплій і дружній обстановці.

Биковська В. Ф.,

завідувач сектором читального залу історичного факультету


Leave a Reply