Відкрита лекція «Обережно – іграшки! Здорове майбутнє наших дітей в наших руках!»

  • 0

Відкрита лекція «Обережно – іграшки! Здорове майбутнє наших дітей в наших руках!»

20 травня 2019 року в К-ПНУ ім. І.Огієнка відбулася відкрита лекція Наталії Іваненко, виконавчого директора ГС «Українська Асоціація Індустрії Іграшок», на тему: «Обережно – іграшки! Здорове майбутнє наших дітей в наших руках!».

Лектор проінформувала аудиторію щодо небезпеки від контакту дітей з іграшками сумнівної якості, довела до відома інформацію щодо результатів досліджень хімічного складу іграшок, які не відповідають вимогам технічного регламенту безпечності іграшок , а також закцентувала увагу слухачів на ознаках якісної іграшки і пояснила, як потрібно вибирати іграшки, щоб зберегти здоров’я своїх дітей та вихованців.

Організатором заходу виступила Бібліотека університету на чолі з Людмилою Климчук. Працівники бібліотеки активно долучилися до організації. Зокрема, бібліотекар читального залу педагогічного факультету Сологуб Тамара Володимирівна підготувала тематичну виставку «Виховна і освітня цінність іграшки», в якій були представлені книги з фондів бібліотеки, авторами яких є викладачі університету. Ініціаторами проведення заходу були завідувач відділу електронних інформаційних ресурсів Андрій Кунцевич та працівник відділу Яна Хмелюк.

Лекцію відвідали близько 80 учасників, для яких тематика заходу виявилася доволі актуальною. Серед слухачів в аудиторії були присутні студенти педагогічного факультету (декан Лабунець В. М.) спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» зі своїми наставниками Наталією Бахмат та Наталією Гудимою, вихователі дитячих садочків (ЗДО), жителі міста з активною життєвою позицією, а також представники місцевих ЗМІ, зокрема кореспонденти газети «Подолянин».

Переглянути фото з лекції можна на сторінці бібліотеки у Facebook


Leave a Reply