Scopus та Web of Science (корисні посилання)

  • 0

Scopus та Web of Science (корисні посилання)

Scopus – це найбільша міжнародна реферативна та наукометрична база рецензованої літератури: наукових журналів, книг та матеріалів конференцій. Ресурс індексує понад 36 000 рецензованих наукових журналів із різних галузей знань – природничих наук, математики, інженерії, технології, охорони здоров’я та медицини, соціальних і гуманітарних наук, а також 130 000 книг. Також Scopus відстежує дані про цитування та розраховує різноманітні дослідницькі метрики

Web of Science – наукометрична база даних від компанії Clarivate Analytics, що пропонує доступ до бібліографії наукових статей з престижних періодичних видань, книг та матеріалів наукових конференцій із зазначенням реальної цитованості цих матеріалів.

Університету доступні такі продукти на платформі Web of Science:

  • Web of Science Core Collection;
  • Journal Citation Reports;
  • Researcher ID (з 2019 року Publons);
  • EndNote Online.

Зверніть увагу, що віддалений доступ до Web of Science надається автоматично, якщо Ви зареєструвались у Web of Science з комп’ютерів університету.

ПЕРЕЛІК ЖУРНАЛІВ НАУКОМЕТРИЧНИХ БАЗ ДАНИХ

Працівниками бібліотеки розроблено рекомендації з пошуку публікацій та видань, що індексуються наукометричними базами даних, для учасників освітнього процесу Кам’янець-Подільського національного університет імені Івана Огієнка, які розміщені в електронному архіві університету.

ВІДЕОМАТЕРІАЛИ ПО РОБОТІ З БАЗАМИ

ПРОФІЛЬ УНІВЕРСИТЕТУ В НАУКОМЕТРИЧНИХ БАЗАХ

  1. Профіль в Scopus – Kamianets-Podilskyi Ivan Ohiienko National University; (ідентифікатор організації – 60104914)
  2. Профіль в Web of Science – Kamianets-Podilskyi Ivan Ohiienko National University;
  3. Профіль в Google Scholar – Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

Leave a Reply