Вшанування ветерана праці університету

  • 0

Вшанування ветерана праці університету

Category : Новини

ПАРХОМЕНКО ВАЛЕНТИНИ МИХАЙЛІВНИ З НАГОДИ ЮВІЛЕЮ

Існують люди, які своїм життям, своєю сумлінною працею надихають всіх навколо. Зазвичай, ці люди не займають високих посад, не залишають помітного сліду в історії. Проте, вони однозначно залишають слід у серцях своїх друзів і близьких. Їх життєвий шлях – це радість і нагорода для багатьох, одкровення для колег.

Колектив бібліотеки університету та її керівники намагаються зберігати і примножувати славні традиції вшанування ветеранів праці, які присвятила книзі більшу частину свого життя. 30 жовтня 2019 року вони організували задушевне свято – «Вогник вшанування ветерана праці університету». На цьому святі злились воєдино і щемлива радість, і зворушлива відданість, і тепло спогадів та обіймів від поздоровлень з днем народження провідного бібліографа – Валентини Михайлівни Пархоменко.

«Людина-професіонал, бібліотекар за покликанням, бібліограф за станом душі»: саме таку кваліфікацію присвоїли їй вдячні читачі – студенти, магістранти, аспіранти, викладачі, науковці, та колеги. 50 років праці у Храмі книг – то ціла епопея повсякденної кропіткої роботи. В центрі її уваги завжди був користувач, його запити, інтереси, потреби. Вона з любов’ю дарувала людям вічну мудрість книг, допомагала читачам легко пройти крізь їх складний лабіринт. Валентина Михайлівна Пархоменко – прекрасний взірець відданості обраній професії, мудрий вчитель і наставник, прекрасна душевна людина. Нині вона перебуває на заслуженому відпочинку але постійно цікавиться подіями, які відбуваються в університеті та рідній книгозбірні.

Працівники інформаційно-бібліографічного відділу з гордістю звітують Вам, Валентино Михайлівно, що ми не загубили ваших здобутків: все створене вами і вашими колегами-ветеранами стало базою для подальшого розвитку бібліотечної справи в університеті. Дякувати за це треба саме Вам – людям, які стояли на початку важкого шляху до сьогоднішніх успіхів.

Колектив бібліотеки сердечно вітає Вас, шановна Валентино Михайлівно, з ювілеєм! Бажаємо міцного здоров’я, енергії і натхнення у подальшому житті! Дякуємо Вам за багаторічну працю, професіоналізм, мудрість, виваженість, силу духу, внутрішню культуру, гуманізм, патріотизм, знання справи та відповідальність, яку ви забезпечували протягом довгих років роботи!


Leave a Reply