День Гідності та Свободи

  • -

День Гідності та Свободи

Українська нація завжди виділялася свободолюбивістю, вільнодумством, боротьбою за волю і незалежність. Нескореність у неймовірно жорстоких умовах іноетнічного гноблення вкрила подвигами і українське запорозьке козацтво, і війська Української народної Республіки 1917-1921 років, Української Повстанської Армії в середині ХХ століття, і українських партизанських загонів і підпільних організацій в роки війни 1941-1921 років, і події 2004 року (Помаранчева революція), і нескорений дух 2014 року, і теперішні події.

Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України в 2014 році. Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

З нагоди Дня Гідності та Свободи в центральному абонементі бібліотеки експоновано книжкову виставку, на якій представлені матеріали з історії України кінці ХХ початку ХХІ століття, зокрема події Помаранчевої революції та Революції Гідності, поетичні та прозові рядки, присвячені патріотизму, вільнодумству, піднятті бойового духу та прагненню Свободи.

Запрошуємо до перегляду всіх бажаючих.