Вечір-реквієм “Героям слава – вписана в серцях”

  • -

Вечір-реквієм “Героям слава – вписана в серцях”

20 лютого в Україні відзначають День героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Гинули за честь, за волю, за право бути народом, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

Герої Небесної Сотні назавжди змінили нашу Україну і самих українців, підняли наш національний і патріотичний дух. Саме завдяки Майдану наша держава довела всьому світові гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості. Кожен здійснив особистий подвиг – віддав найцінніше – своє життя заради нової України.

З нагоди вшанування героїв Небесної Сотні працівниками бібліотеки історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка проведено вечір-реквієм “Героям слава – вписана в серцях”

З вступним словом виступила провідний бібліотекар відділу рідкісних видань Надія Дмитрівна Крючкова.

Ведучі свята Олійник Андрій і Мельник Марина слово надали доктору історичних наук, доценту кафедри історії України Володимиру Володимировичу Газіну. Володимир Володимирович детально і змістовно розповів присутнім про події, які відбувались на Майдані у ті трагічні дні. Згадав поіменно наших земляків-хмельничан, які загинули за європейське майбутнє України.

В читальному залі організовано книжкову виставку «Твої герої, Україно». Виставку презентувала завідувачка сектором читального залу історичного факультету Вікторія Францівна Биковська.