День бібліографії «Наша інформація – ваш успіх»

  • -

День бібліографії «Наша інформація – ваш успіх»

27 лютого 2020 року фахівцями інформаційно-бібліографічного відділу та відділу електронних інформаційних ресурсів проведено День бібліографії для студентів 1-го курсу факультету української філології та журналістики та студентів 3-го курсу факультету іноземної філології. Також були присутні викладачі факультетів і бібліотечні працівники. В ході проведення Дня бібліографії студенти та викладачі дізналися про довідково-пошуковий апарат бібліотеки (ДПА). Зокрема, детально ознайомилися з системою каталогів і картотек, бібліографічним обслуговуванням, можливостями віртуальної довідки, електронного каталогу, послухали методичні рекомендації щодо бібліографічного оформлення списків літератури до наукових праць, пошуку нових джерел за відповідною темою тощо.

Було презентовано також структуру сайту бібліотеки, її сторінок у соціальних мережах. Бібліографом підготовлено відкритий перегляд літератури нових надходжень праць викладачів факультету української філології та журналістики і факультету іноземної філології «Нові часи – нова література». Поінформовано присутніх про бібліографічну продукцію бібліотеки (науково-допоміжні бібліографічні покажчики).

Подано інформацію про послуги бібліотеки (визначення індексів УДК, оформлення бібліографічного списку літератури, проінформовано про електронні сервіси бібліотеки, можливості науко-метричних баз даних та електронного архіву К-ПНУ ім. Івана Огієнка для пошуку інформації, особливості роботи з електронним каталогом бібліотеки університету

Працівники бібліотеки щиро дякують студентству та науково-педагогічним працівникам за участь у заході.

День бібліографії підготували і провели: Сторожук Н. А., бібліограф 2-гої категорії інформаційно-бібліографічного відділу, Кунцевич А. В., зав. відділом електронних інформаційних ресурсів.