Казкова країна добра і краси

  • -

Казкова країна добра і краси

«Завдяки казці дитина пізнає світ не лише розумом, а й серцем»

В О. Сухомлинський

На початку квітня діти і дорослі святкують день народження дитячої книги. З моменту появи на світ людина починає вчитися ходити, говорити, пізнавати навколишній світ. Сонячний промінь і метелик, який сів на квітку, кумедна картинка і добра пісня, весела гра і улюблена книга – перші вчителі дитини.

Книга! Вона поруч від самого народження. Перші казки, оповідання та вірші читають нам мама і тато, братик і сестричка. Книга розповідає про казкових богатирів, про шкільне життя, про далекі екзотичні країни. З книгою кожен із нас може мандрувати в минуле і в майбутнє. Про все на світі розповідає книга.

Казка входить у життя людини з самого раннього дитинства, супроводжує протягом усього дошкільного віку і залишається з нею на все життя. Казка сприяє формуванню у дітей моральних понять, адже майже всі діти ототожнюють себе з позитивними героями, а казка кожен раз показує, що добрим бути краще, ніж поганим, що треба прагнути робити добро людям…

Пропонуємо Вам поринути у прекрасний світ дитячих казок та ознайомитися з художніми, навчально-методичними виданнями, які знаходяться у книгозбірні читального залу педагогічного факультету. Вашій увазі презентуємо розгорнуту книжково-ілюстративну експозицію «Казкова країна добра і краси».

КАТАЛОГ ВИСТАВКИ

Т. В. Сологуб,

завідувач сектору читального залу педагогічного факультету